t.yaroshevych@lntu.edu.ua

Ярошевич Тетяна Серафимівна

Основне місце роботи

Факультет митної справи, матеріалів та технологій

Кафедра товарознавства та експертизи в митній справі

Доцент

Місце роботи за сумісництвом

Факультет митної справи, матеріалів та технологій

Кафедра товарознавства та експертизи в митній справі

Доцент
Написати повідомлення
Написати повідомлення

 У 1988р. закінчила Ленінградський технологічний інститут холодильної промисловості (нині – Санкт-Петербургський державний університет низькотемпературних та харчових технологій) за  спеціальністю «Технологія хлібопекарного, макаронного та кондитерського виробництв».

Кандидат технічних наук з квітня  2010 року.  Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д 35.052.06   Національного Університету «Львівська політехніка» (м. Львів). ДК 059853.

Вчене звання доцента кафедри товарознавства та експертизи в митній справі присвоєно у грудні 2011 року. 12ДЦ  № 029141. 

Ленінградський технологічний інститут холодильної промисловості (нині – Санкт-Петербургський державний університет низькотемпературних та харчових технологій) за  спеціальністю «Технологія хлібопекарського, макаронного та кондитерського виробництв».

Кваліфікація: Інженер-технолог

  • 2005 р. - 2009 р. асистент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького державного технічного університету
  • 2010 р. - 2011 р.  – старший викладач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького національного технічного університету
  • з грудня 2011 р. по теперішній час – доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького національного технічного університету.

Формування споживних властивостей та якості харчових продуктів; динаміка машин