o.panasiyk@lutsk-ntu.com.ua

Панасюк Олександр Олександрович

Основне місце роботи

Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров'я

Доцент

Місце роботи за сумісництвом

Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров'я

Доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я ЛНТУ, майстер спорту України

Написати повідомлення
Написати повідомлення

У 2000 році вступив до Волинського державного університету імені Лесі Українки (нині – Волинський національний університет імені Лесі Українки) на спеціальність «Фізичне виховання». Під час навчання в університеті виконав нормативи кандидата в майстри спорту України з карате, рукопашного бою та норматив майстра спорту України з поліатлону. У липні 2005 року закінчив навчання в університеті з відзнакою та здобув кваліфікацію «Магістр фізичного виховання».

У вересні 2005 року був прийнятий на посаду викладача кафедри фізичного виховання Луцького державного технічного університету (нині – Луцький національний технічний університет). У 2010 році виконав норматив майстра спорту України з боротьби на поясах (Чемпіонат України, м. Київ).

У 2015 році захистив дисертацію на тему «Методика формування рухових умінь старшокласників у процесі занять єдиноборствами у дитячо-юнацьких спортивних школах», у спеціалізованій вченій раді К 32.051.04 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та отримав науковий ступінь кандидата педагогічних наук ДК No032938 зі спеціальності 13.00.02 – Теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).

Вчене звання доцента кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я присвоєно 2 липня 2020 року АД 004863.

В даний час працює на посаді доцента кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Луцького національного технічного університету.

Освіта вища

18 років викладацької роботи в Луцькому національному технічному університеті та 22 роки тренерської роботи

Формування стратегії сталого розвитку спорту регіону, підготовка спортсменів високої кваліфікації, історія розвитку єдиноборств, теорія та
методика фізичної культури та спорту, фізична активність різних груп населення, розвиток спортивних та прикладних видів єдиноборств.