o.pimenova

Піменова Ольга Олександрівна

Основне місце роботи

Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій

Кафедра соціогуманітарних технологій

Доцент

Місце роботи за сумісництвом

Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій

Кафедра соціогуманітарних технологій

Доцент

Кандидат соціологічних наук, доцент

 

Україна, 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75

 

E-mail: socio.lntu@ukr.net

Написати повідомлення
Написати повідомлення

У 1999 році з відзнакою закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Прикладний соціолог, викладач суспільних наук».

Кандидат соціологічних наук з 22 грудня 2010 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д 64.051.15 у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. Диплом кандидата наук зі спеціальності 22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології отримано 22 грудня 2010 року.

У листопаді 2013 року рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було присвоєне вчене звання доцента кафедри філософії, політології та права.

  • 2000 р. - 2008 р. – асистент кафедри філософії Луцького державного технічного університету
  • 2008 р. - 2010 р. – асистент кафедри філософії Луцького національного технічного університету
  • 2010 р. - 2011 р. – старший викладач, доцент кафедри філософії, політології та права Луцького національного технічного університету
  • 2011 р. – по теперішній час – доцент кафедри соціогуманітарних технологій Луцького національного технічного університету

Ціннісні орієнтації української молоді, проблеми реформування вищої освіти в Україні, соціальна солідарність та згуртованість в умовах сучасного українського суспільства, соціальні аспекти здорового старіння.